Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron

Obecnie poszukiwanie informacji w Internecie
sprowadza się w 95% do wyszukiwarki Google.

Potencjalnie zainteresowany użytkownik sieci wyszukuje dane wpisując „hasła”, dopasowane do informacji, których szuka. Chcąc zamówić pizzę w Poznaniu wpiszemy w wyszukiwarkę frazę „pizza poznań”. W tym momencie Google dopasuje strony internetowe pod kątem wskazanej frazy kluczowej, wyświetli najwyżej w wynikach wyszukiwania strony internetowe, które według odpowiednich algorytmów są najlepsze. Poszukując informacji korzystamy najczęściej z pierwszych wyników wyszukiwania. Witryny, które Google wyświetla na pierwszych miejscach mają najlepszą historię, renomę i wzbudzają największe zaufanie wśród użytkowników. Badania potwierdzają, że pozycje 1-3 odwiedza 100% szukających, dla porównania pozycję 10 już zaledwie 20%.

Pozycjonowanie to obecnie najtańszy zarazem bardzo skuteczny sposób reklamy w Internecie. W zależności od branży w jakiej się poruszamy największe znaczenie mają poprawie dobrane słowa kluczowe. Frazy dobieramy tak aby w bardzo dokładny sposób sprecyzować nasz produkt. Unikamy w ten sposób wyświetlania reklamy na słowa kluczowe ogólne a na naszą stronę wchodzą potencjalnie zainteresowani użytkownicy. Niższym kosztem generujemy wysoki zysk.

 
Dlaczego pozycjonowanie jest skuteczne i przynosi korzyści?

Obecnie z internetu w Polsce korzysta 17,1 mln użytkowników.
90% internautów odwiedza regularnie w miesiącu wyszukiwarkę Google. 

Korzyści sprzedażowe: Korzyści wizerunkowe:
 • pozyskanie nowych i stałych klientów
 • zachęcanie potencjalnych klientów do odwiedzenia
  strony i dokonania zakupu
 • sprzedaż produktów, wzrost zainteresowania usługą
 • zysk ze sprzedaży produktu, usługi
 • niskie koszty reklamy w porównaniu do tradycyjnych
  form promocji
 • możliwość idealnego sprecyzowania własnego targetu        
 • popularyzacja marki
 • budowanie świadomości marki, produktu, firmy
 • zachęcanie potencjalnych klientów do odwiedzenia strony    
 • zwiększenie ruchu na stronie
 • wypracowanie przewagi nad konkurencją
 • prestiż
 • nienarzucanie się z własną ofertą


Ile kosztuje pozycjonowanie strony?

Słowo kluczowe „fraza” wyceniane jest na podstawie tego ile pracy, czasu trzeba poświęcić aby strona wyświetlała się w pierwszej stronie wyszukiwarki. Trudność słowa kluczowego wynika m.in. z tego ile powiązanych wyników wyświetla wyszukiwarka, jak zbudowana jest strona www, jak dobrze strona internetowa przygotowana jest pod usługę pozycjonowania oraz jaka jest konkurencyjność danej frazy. Jeżeli myślimy o stabilnej pozycji naszej strony w górnej części wyników ważne jest aby prace nad stroną były prowadzone systematycznie. Najwyższe pozycje zdobywa z czasem. Średni czas wypozycjonowania witryny na pierwszą stronę wyników to ok 2-3 miesiące od momentu rozpoczęcia prac. Bardzo łatwe słowa kluczowe pozycjonuje się w kilka tygdoni, trudne - "wymagające" mogą zająć rok pracy. Wracając do kosztów pozycjonowania, słowa kluczowe wyceniamy od 50zł. Trudniejsze frazy wymagają więcej uwagi stąd wyższe koszty związane z ich pozycjonowaniem.
Na podstawie wielu przeprowadzonych wycen, jesteśmy w stanie w łatwy sposób oszacować trudność słowa kluczowego tak aby nie zaniżyć ani nie zawyżyć jego wartości.
W zależności od budżetu jaki możemy przeznaczyć na reklamę naszej strony w Internecie ilość fraz możemy dowolnie edytować. Z doświadczenia wiemy, jak skutecznie otrzymać zwrot zainwestowanych środków. Na pewno zależy Tobie na możliwie jak największym zysku przy jak najniższym nakładzie. Wykorzystamy nasze doświadczenie aby przyczynić się do sukcesu Twojej firmy. Zaproponujemy ściśle dopasowane słowa kluczowe, które pomogą osiągnąć zamierzony cel.
Warto zwrócić również uwagę na bardzo istotny fakt. O sukcesie firmy w Internecie decyduje budowa strony, konkretnie jej przygotowanie pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarce Google. Warto zadbać aby prezentowała poprawność kodu źródłowego. Jeśli widzisz ten probem - Nie martw się! Przed rozpoczęciem pozycjonowania poddamy Twoją stronę szczegółowej analizie oraz w cenie usługi przygotujemy ją do pozycjonowania. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby zwrócić uwagę robotów Google właśnie na Twoją stronę i wypozycjonujemy ją na najwyższe pozycje.

 
Jak wygląda umowa?

Określamy cel, do którego dążymy. Zadowala nas możliwie najwyższa pozycja w wynikach wyszukiwania. Uzyskanie efektu wymaga czasu, wypracowania wartościowej historii, dlatego umowę na pozycjonowanie zawieramy zawsze na czas określony z gwarancją płatności wyłącznie za realny efekt. Preferujemy model współpracy gdzie jasno określamy
zasady współpracy. Współpraca z naszą Agencją nie wiąże się z dodatkowymi zobowiązaniami oraz ukrytymi kosztami.


Co nas wyróżnia? 

 •  skuteczność działania (uzyskujemy pozycje na pierwszej stronie 
   wyników wyszukiwania) 

 •  motywacja do pracy (zadowala nas wyłącznie najwyższa pozycja) 

 •  doświadczenie (zawsze idzie w parze z osiąganymi wynikami) 

 •  uczciwość (jasne zasady współpracy, klient płaci za realną pozycję strony w wynikach wyszukiwania) 

 

Zapytaj o koszt pozycjonowania Twojej strony internetowej!

Wypełnij formularz!
 

Linki sponsorowane

Linki sponsorowane

Możliwości jakie daje usługa AdWords wykorzystujemy do potęgowania działań marketingowych, które charakteryzuje wysoka konwersją.

czytaj więcej

Web Analytics

Web Analytics

Prawidłowa analiza ruchu na stonie znacząco poprawi zyski związane z wyświetlaniem kampanii Google AdWords oraz działaniami SEO.

czytaj więcej

Strategie marketingowe

Strategie marketingowe

Realizujemy skuteczne strategie marketingowe. Nasz Klient otrzymuje kampanię szytą na miarę jego możliwości oraz stawianych oczekiwań.

czytaj więcej

Jesteśmy certyfikowanym partnerem 

 

Wspieramy akcję

 

 


Strona gaple.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przechowywania plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu. Aby potwierdzić i zamknąć komunikat kliknij "zamknij" w dolnym rogu ramki.

zamknij