Gaple rzetelny partner w biznesie

Praca

Oferty pracy

Szukamy osób pragnących rozwijać własne umiejętności.

Dołącz do naszego zespołu! Wyślij CV na adres: praca@gaple.pl

Specjalisata ds. sprzedaży (marketing internetowy)
Miejsce pracy: Poznań
Wymiar pracy: pełen etat

Opis stanowiska:

  • Prezentacja oferty handlowej firmy
  • Budowanie relacji z klientami
  • Pozyskiwaniu nowych klientów
  • Monitorowanie i raportowanie trwających kampanii reklamowych
  • Bieżące analizowanie potrzeb obsługiwanych klientów
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Znajomośc rynku reklamy internetowej
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Zmysł organizacyjny, umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy
  • Kreatywność
  • Nastawienie na stałe poszerzanie wiedzy
  • Wysoka komunikatywność
  • Zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę, pełną nowych wyzwań
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

zamknij